GOSRiT KLEBA LUZINO 2004 DRUGI W TURNIEJU GDYNIA CUP

Drużyna GOSRiT Kleba Luzino 2004 zanotowała kolejny udany turniej. Tym razem zespół prowadzony przez trenera Grzegorza Semak zajął drugie miejsce w turnieju Gdynia Cup, rozgrywanym na sztucznej nawierzchni pod balonem pneumatycznym.

Pierwszego dnia turnieju zespół z Luzina pokonał: GAP Dąbrowa 5:0, KP Sopot 3:0 i GAP Dąbrowa 2005 5:0 oraz po emocjonującym pojedynku, prowadząc w meczu dwukrotnie, przegrał z Liderem Dębogórze 3:2, co dało mu drugie miejsce w grupie i awans do grupy finałowej.

Drugi dzień turnieju rozpoczęli od niespodziewanej porażki 1:0 z GAP Dąbrowa 2005. Mimo bardzo dobrej gry i wielu sytuacji podbramkowych, nie udało się pokonać bramkarza, którego dzień wcześniej pokonali pięciokrotnie, a przeciwnicy, jedyny swój strzał w meczu, zamienili na bramkę. W kolejnych meczach drużyna GOSRITu pewnie pokonała GAP Dąbrowa A 4:0 oraz zremisowała z Gryfem Wejherowo 0:0 i 1:1 z Liderem Dębogórze, ponownie tracąc bramkę w końcówce meczu. Dzięki lepszemu bilansowi bramek zespół z Luzina wyprzedził Gryf Wejherowo i zajął drugie miejsce. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Nikodem Brauer, a drużyna w nagrodę otrzymała wejściówki do kręgielni.

Skład zespołu:

Maciej Słowy, Dorian Gozdecki, Niodem Brauer, Szymon Skurat, Filip Raczyński, Norbert Rybakowski, Stanisław Rojewski, Mateusz Fuhrmann, Jakub Socha, Oliwier Roppel, Igor Pikron, Kacper Miotk