LETNI OBÓZ TRENINGOWY DRUŻYNY GOSRIT/KLEBA LUZINO 2004

W dniach 22­-28 sierpnia drużyna GOSRiT/Kleba Luzino 2004, wraz z trenerami Grzegorzem Semak, Tomkiem Jorynem i Pawłem Hinz przebywali na obozie treningowym w Darłowie.

Na miejscu były bardzo dobre warunki do treningu, trenerzy mieli do dyspozycji dwa boiska trawiaste, jedno pełnowymiarowe ze sztuczną nawierzchnią i bardzo dobrą pogodę:) W czasie obozu drużyna rozegrała łącznie cztery sparingi, dwa z miejscową Darłovią i dwa z UKS Kiełczów. Chłopcy wzięli udział w profesjonalnym treningu beach soccera, przeprowadzonym przez byłego trenera reprezentacji Polski w tej dyscyplinie, Wojtka Polakowkiego, na którym uczyli się między innymi uderzenia z przewrotki. Wzięli udział także w turnieju piłki nożnej plażowej, podczas którego kilku chłopaków miało okazję wystąpić w telewizji Polsat. Oczywiście oprócz treningów był też czas na przyjemności, takie jak rejs statkiem pirackim, wizyty w aquaparku w Darłówku, gra w tenisa stołowego, piłkarzyki, grill oraz codzienne zwiedzanie miejscowej Biedronki ;)

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z obozu (poniżej kilka zdjęć) . Więcej w albumie na FB  (LINK)