Ogłoszenia trenerskie ;) - 03

Proszę o regulowanie składek na konto KTS-K lub do trenera (jednorazowo 60zł za pół roku, na konto można wpłacać 10zł/mies, proszę tylko o info kto wpłacił na konto)

.

nr rachunku   Bank PKO BP 27 1020 4649 0000 7202 0106 4336                                                                                           W tytule proszę podać: imię i nazwisko zawodnikai rocznik lub/i trenera (np. składka członkowska Nikodem Kowalski r.2003/04 trener Joryn)

.

Chłopcy którzy brali udział w Pucharze Tymbarka - finał wojewódzki odbędzie się 11.04 (poniedziałek) na obiekcie Gdyńskiego Centrum Sportu przy ul. Olimpijskiej w Gdyni, prawo startu mają tylko Ci zgłoszeni do drużyny SP Luzino, którzy wygrali turniej powiatowy w Redzie.