Pierwsze sparingi GOSRiT / KLEBA Luzino 2004

05.08.2016 r. drużyna GOSRiT / KLEBA Luzino 2004 rozegrała swój pierwszy sparing pod wodzą trenera Grzegorza Semak. Rywalem była Cartusia Kartuzy, na co dzień występująca w Lidze Pomorskiej. Nasza drużyna w „wakacyjnym” składzie przegrała ten mecz 0:4.

Skład drużyny:

Kacper Miotk, Dorian Gozdecki, Nikodem Brauer, Maciej Zdziebłowski, Maciej Słowy, Igor Pikron, Igor Ptach, Szymon Skurat, Kaspar Maszota, Oliwier Roppel, Stanisław Rojewski, Alan Mielke,

Kolejny mecz kontrolny był bardziej udany. Drużyna z Luzina rozegrała go 12.08.2016 z Gryfem Wejherowo. Wygrała ten mecz 11:0 !

Bramki zdobyli: Szymon Skurat 4 , Oliwier Roppel 3, Maciej Zdziebłowski 2 , Alan Mielke 1, Kaspar Maszota 1.

Skład drużyny:

Kacper Miotk, Dorian Gozdecki, Maciej Zdziebłowski, Maciej Słowy, Igor Pikron, Igor Ptach, Szymon Skurat, Kaspar Maszota, Oliwier Roppel, Filip Raczyński, Norbert Rybakowski, Dominik Sulkowski, Stanisław Rojewski, Alan Mielke, Robert Dryfka.