Relacja z ostatnich spotkań ligowych

Dość niemiłą niespodziankę sprawili zawodnicy GOSRiT Kleba Luzino grający w rozgrywkach Junior D2. W Rumi przegrali z miejscowym Orkanem 1:3 (0:2) i był to chyba najsłabszy mecz tego sezonu w wykonaniu naszej ekipy. Honorowe trafienie zanotował w tym meczu Bork Mateusz (jego pierwsza bramka w sezonie), a na przeciętnym poziomie zaprezentowali się Nikodem Brauer i Kacper Miotk, pozostali zagrali poniżej oczekiwań. Tak się niestety czasem zdarza i trzeba wyciągać wnioski z takich porażek. Kilka czynników miało duży wpływ na przegraną. Mecz ogólnie wyrównany z okazjami między innymi Igora Wiczkowskiego, który przy stanie 0:0 powinien wykorzystać idealne podanie Kacpra, niestety w sytuacji sam na sam trafił w słupek. Więcej szczęścia miał Orkan, którego napastnik zmieścił piłkę odbitą od poprzeczki, a kilka minut przed przerwą, po drugim kontrataku było już 2:0.

Orkan Rumia – GOSRiT Kleba Luzino 3:1 (2:0)

Skład: Marcin Żyłowski, Brajan Domoradzki, Dominik Sulkowski, Jakub Konkol, Kacper Miotk, Nikodem Brauer, Igor Wiczkowski, Norbert Rybakowski, Filip Raczyński, Mateusz Bork,Maciej Słowy, Maciej Zdziebłowski, Kaspar Maszota, Dorian Gozdecki, Kamil Mirowski.

Bramka: Mateusz Bork.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Korzystniej mecz ułożył się w Luzinie gdzie po słabszym meczu z Rumią chłopcy odbili sobie porażkę strzeleniem 10 goli drużynie Władysławowa zwyciężając 10:1 (3:0). Wynik otworzyli Kacper Miotk i (coraz częściej strzelający gole) Maciej Zdziebłowski ( 2 gole) . Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem 3:0 . W drugiej połowie ruszyła lawina bramek: niezawodny Igor Wiczkowski strzelił 4 gole, , 1 Kacper Miotk , kolejną bramkę główką strzelił Mateusz Bork, a wynik ustalił ładnym strzałem Kaspar Maszota. Dobry mecz rozegrał również Nikodem Brauer, Jakub Konkol oraz Filip Raczyński. Duże postępy robi Dominik Sulkowski, który bardzo dobrze zadomowił się w naszej ekipie i stał się pewnym zawodnikiem naszej drużyny.

GOSRiT Kleba Luzino – MKS Władysławowo 10:1 (3:0)

Skład: Brajan Domoradzki(bramkarz), Dominik Sulkowski, Jakub Konkol, Kacper Miotk, Nikodem Brauer, Igor Wiczkowski, Norbert Rybakowski, Filip Raczyński, Bork Mateusz,Zdziebłowski Maciej, Maszota Kaspar, Gozdecki Dorian, Lidzbarski Radosław.

Bramki: Igor Wiczkowski 4, Maciej Zdziebłowski 2, Kacper Miotk 2, Mateusz Bork 1, Kaspar Maszota 1.