Zostań Super Gościem!!! info od dyrektora

Informacjao konkursie"Super Gość" od Dyrektora:

Przypominam, że do dnia 03.12.2015 do godz. 15.00 należy złożyć wszystkie zeszyty do konkursu „Super Gość”

Proszę przypomnieć o tym Waszym zawodnikom.

Tego samego dnia o godz. 16.00 zbiera się komisja konkursowa w składzie:

Piotr Klecha – dyrektor GOSRiT, Paweł Radecki – koordynator klubu, Rafał Freitag – animator na boisku Orlik w Luzinie, Paweł Hinz – animator na boisku w Kebłowie, którzy po podliczeniu i weryfikacji punktów za aktywność wyłonią 5 zwycięzców oraz 10 wyróżnionych osób , którzy zdobędą największa ilość punktów.

Chłopaki składać zeszyty!

.

Zapraszamy do udziału w konkursie „Super Gość”, który ma za zadanie wyłonienie najbardziej aktywnych członków klubu KTS-K GOSRiT Luzino.
Uczestnictwo w konkursie polega na aktywnym udziale w meczach, imprezach i turniejach organizowanych przez KTS-K i GOSRiT Luzino na terenie naszej gminy.
Aby wziąć w konkursie należy zgłosić się do swojego trenera po zeszyt, w którym będziecie wpisywać Wasz udział w imprezach i turniejach oraz w aktywnym kibicowaniu naszym drużynom.
Najaktywniejsza piątka otrzyma atrakcyjne nagrody, który zostaną wręczone podczas grudniowej Gali Sportu. Szczegóły konkursu w regulaminie!

Regulamin konkursu SUPER GOŚĆ(Pobierz)