1 % dla NASZEJ DRUŻYNY

Twój 1% pomaga nam:
- organizować bezpłatne zajęcia sportowe dla ponad 500 dzieci
- prowadzić sekcję piłki nożnej, siatkówki dziewcząt, tenisa stołowego, sportów walki koluchstyl, kickboxingu oraz Aktywnych seniorów
- organizować ponad 120 imprez sportowo – rekreacyjnych rocznie
- zakupić niezbędny sprzęt sportowy
- dofinansować rehabilitację kontuzjowanych zawodników
- rozwijać profesjonalne szkolenie naszych sportowców
- dofinansować zagraniczne i ogólnopolskie wyjazdy naszych drużyn

Twój 1% ma znaczenie, zostaw go w Luzinie!!

Numer KRS 0000322094

Wypełnij bezpłatnie swój PIT za rok 2016przez internet i przekaż 1% na KTS-K Luzino:https://www.e-pity.pl/darmowy-program-online-epity-2016-2017-KRS-0000322094

Jak przekazać 1% podatku?

Krok 1.

Oblicz podatek należny wobec Urzędu Skarbowego, wypełniając zeznanie PIT (np. PIT-28, PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38)

Krok 2.

Wypełnij rubrykę WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP). W tej rubryce wpisz następujące dane:

Numer KRS 0000322094 w celach szczegółowych wpisz:  ROCZNIK 2004

Wnioskowana kwota - kwota, którą chcemy przekazać na rzecz organizacji, wnioskowana kwota nie może przekraczać 1% kwoty podatku należnego, po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół. Cel Szczegółowy na jaki chcesz przekazać swój 1% ( np. nazwa sekcji, drużyny)

Krok 3.

Złóż PIT w odpowiednim terminie, 1% podatku na konto Stowarzyszenia przekaże Urząd Skarbowy