Zakończenie sezonu

W sobotę 26.06 w Hali GOSRiT Luzino odbyło się uroczyste zakończenie sezonu.

Po emocjach EURO , wszyscy w znakomitych nastrojach udali się na mecz Rodzice kontra Trenerzy. W ulewnym deszczu trenerzy dzięki lepszemu obuwiu okazali się nieznacznie lepsi :) .

Następnie rodzice wraz z zawodnikami pożegnali trenera Tomka i powitali trenera Grzegorza.

Jeszcze raz chcielibyśmy podziękować trenerowi Tomkowi za te kilka lat pracy. Przeprowadzenie chłopaków od piłkarskiego "przedszkola" do gimnazjum. Za zaangażowanie i nauczenie podstaw piłkarskiego rzemiosła. Za chwile triumfu , emocji ale także za codzienną ciężką pracę. DZIĘKUJEMY !!!

W rezultacie zmian organizacyjnych z drużyną  żegnają się zawodnicy z rocznika 2003. Dziękujemy chłopaki za serce zostawione na boisku. Życzymy powodzenia w nowej drużynie. Podziękowania również dla rodziców  za doping i pomoc dla drużyny.

Witamy trenera Grzegorza Semaka , który przejmuje kierowanie zespołem. Życzymy powodzenia i sukcesów.