Dramaturgia w meczu z Bałtykiem !!!

Dramaturgia i emocje do samego końca – taki przebieg miał niedzielny mecz z gdyńskim Bałtykiem przy Olimpijskiej w Gdyni. GOSRiT szybko narzucił rywalom swój styl gry i po kilku szybkich podaniach stwarzał okazje do zdobycia bramki. Jedną z kilku akcji wykorzystał w 10 minucie Konrad Formela i dał prowadzenie Luzinianom. Dwie minuty później Igor Wiczkowski po dośrodkowaniu w pole karne Bałtyku oddał piękny strzał głową – niestety w poprzeczkę, chwilę później prostym podbiciem w słupek, ale trzecia próba zdobycia gola przez Igora była już udana. Na trzy minuty przed upływem czasu pierwszej połowy Bałtyk po jednej z kontr strzelił kontaktowego gola. Po zmianie stron to gdynianie grali lepiej, przycisnęli i zepchnęli GOSRiT do obrony. W ciągu kilku minut strzelili 2 gole i objęli prowadzenie 3:2. Nasi chłopcy odpowiedzieli atakiem i wyrównującą bramką Konrada. Pod koniec meczu to już ataki z obu stron, cios za cios, ale bez wykończenia bramkowego akcji. Jednym słowem piękny mecz, może GOSRiT wypracował więcej sytuacji podbramkowych, co bardzo cieszy, jednak taka ofensywna gra zbyt często narażała nas na kontry. Wielkie brawa dla chłopaków za walkę oraz za to, że przy 2:3 potrafili odwrócić losy meczu i mieli duże szanse wygrać.

W następną sobotę gramy u siebie z Zatoką Puck. Zapraszamy do dopingu.

Bałtyk Gdynia – KTS-K GOSRiT Kleba Luzino 3:3 (1:2)

Skład: Marcin Żyłowski - Brajan Domoradzki, Adam Szymikowski, Jakub Konkol, Kacper Miotk, Olivier Roppel, Konrad Formela, Filip Angel, Nikodem Brauer, Kamil Mirowski, Kaspar Maszota, Igor Wiczkowski, Dorian Gozdecki, Norbert Rybakowski, Filip Raczyński, Maciej Zdziebłowski.

Bramki: Igor Wiczkowski – 1, Konrad Formela -2.

Trenerzy: Paweł Hinz, Tomasz Joryn.