Pogrom Zatoki 95 Puck

Bezapelacyjna dominacja – tyle można napisać o tym meczu, sam wynik pokazuje różnice w szkoleniu piłkarzy. Mankamenty w grze GOSRiT-u Luzino były oczywiście również w tym meczu, ale wysokie prowadzenie też nie do końca koncentrowało linię naszej obrony i nawet dobrze bo interwencjami mógł się popisać bramkarz Marcin Żyłowski, który większość meczu obserwował z własnego pola karnego. Bardzo dobrze kierował grą Konrad Formela, strzelec pięciu bramek, piękne akcje i asysty przeprowadzili Filip Angel i Igor Wiczkowski, najpierw strzelał ten pierwszy po podaniu Igora, potem „Fifi” podawał Igorowi – i to jest drużyna, kiedy indywidualności grają dla drużyny. Swoje dwie pierwsze bramki w rozrywkach strzelił nasz stoper Adam Szymikowski, który też rozegrał dobre spotkanie. Za ten mecz gratulacje, ale trzeba pamiętać, że przyjdą cięższe mecze, przed nami osiem kolejek rundy jesiennej.

W następną sobotę gramy na wyjeździe z Pogonią Lębork. Wyjazd o godzinie 9.45.

KTS-K GOSRiT Kleba Luzino – Zatoka 95 Puck 15:0 (7:0)

Skład: Marcin Żyłowski - Brajan Domoradzki, Adam Szymikowski, Jakub Konkol, Kacper Miotk, Olivier Roppel, Konrad Formela, Filip Angel, Nikodem Brauer, Kamil Mirowski, Igor Wiczkowski, Dorian Gozdecki, Norbert Rybakowski, Filip Raczyński.

Bramki: Igor Wiczkowski – 3, Konrad Formela -5, Filip Angel -3, Adam Szymikowski- 2, Norbert Rybakowski -1, Nikodem Brauer -1.

Trenerzy: Paweł Hinz, Tomasz Joryn.