GOSRiT Kleba Luzino – KP Gdynia 7:1 (3:0)

Siódme zwycięstwo w sezonie odniosła ekipa GOSRiT Luzino w rozgrywkach junior D2 rocznika 2003/4. Tym razem pokonaliśmy dość dobrze spisujący się do tej pory zespół KP Gdynia 7:1 (3:0). Wynik otworzył w 10 minucie gry Konrad Formela po dokładnym podaniu Igora Wiczkowskiego. Na 2:0 podwyższył Filip Angel i znowu podawał Igor. Jeszcze w pierwszej połowie gry Olivier Roppel powinien umieścić piłkę w siatce zespołu z Gdyni, jednak w sytuacji sam na sam z bramkarzem strzelał technicznie w róg bramki zbyt lekko i bramkarz sparował piłkę, chwilkę później był bezradny wobec dobitki Nikodema Brauera. Nikodem po przerwie jeszcze raz wpisał się na listę strzelców, tym razem po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, piłkę podawał Brajan Domoradzki i Nikodem cieszył się z następnej bramki, następne dwa gole dorzucił Igor Wiczkowski i przy wyniku 6:0 trochę „luzu” wkradło się w szyki obrony, po błędzie której honorowego gola zdobyli przyjezdni. Wynik na 7:1 ustalił Filip Angel po akcji z Olivierem. Za tydzień wyjazd do Żelistrzewa, przy takiej grze rywal będzie miał sporo pracy z upilnowaniem naszych zawodników. Brawa za mecz z KP, natomiast nie dzielmy „skóry na niedźwiedziu”, Korona to nieobliczalny przeciwnik, wygrał już pięć spotkań w lidze i tylko przy naszym poważnym podejściu do gry z szacunkiem do przeciwnika możemy wyjść na boisko i pokazać na co nas stać.

KTS-K GOSRiT Kleba Luzino – KP Gdynia 7:1 (3:0)

Skład: Marcin Żyłowski - Jakub Konkol, Kacper Miotk, Olivier Roppel, Konrad Formela, Filip Angel, Nikodem Brauer, Igor Wiczkowski, Dorian Gozdecki, Norbert Rybakowski, Filip Raczyński, Kaspar Maszota, Brajan Domoradzki, Maciej Zdziebłowski .

Bramki: Igor Wiczkowski -2, Konrad Formela -1, Filip Angel -2, Nikodem Brauer -2.

Trener: Tomasz Joryn.