Turnieje Junior E1 (2004) podsumowanie

Turnieje Junior  E1 (2004) podsumowanie

Podsumowanie rundy jesiennej rocznika 2004 KTS-K Gosrit Kleba Luzino.

W tym sezonie w rozgrywkach prowadzonych przez Pomorski ZPN w kategorii Junior E1, rywalami naszej drużyny byli zawodnicy: Błękitnych Wejherowo, Lidera Dębogórze oraz UKS Jedynki Reda. Każda z ekip wystąpiła w roli gospodarza – mieliśmy zatem cztery emocjonujące turnieje. Najlepsi okazali się zawodnicy z Redy, którzy za każdym razem nie dawali przeciwnikom szans, choć w niejednym meczu musieli się nieźle napocić, żeby taki sukces osiągnąć. Najbardziej zacięta walka zazwyczaj odbywała się jednak o miejsce drugie. Mecze między młodymi piłkarzami z Wejherowa, Dębogórza oraz oczywiście naszymi chłopcami z Luzina, często rozstrzygały się w końcówkach, a o wyniku decydowały najdrobniejsze szczegóły. W całym cyklu nie zabrakło tego, co w piłce najpiękniejsze: woli walki, radości ze zwycięstwa, cudownych goli i oczywiście przyjemności i zabawy z gry – co w każdym wieku powinno być najważniejsze. Gra podopiecznych trenerów T. Joryna oraz P. Hinz, momentami mogła się podobać, a u niektórych zawodników widać było duży postęp i zaangażowanie by ciągle iść do przodu i stawać się coraz lepszym. Oby na wiosnę było jeszcze lepiej. Gratulujemy i życzymy powodzenia! ;)

Skład KTS-K Gosrit Kleba Luzino:

Bogucki Miłosz, Dąbek Dawid, Zdziebłowski Maciej, Gozdecki Dorian, Lidzbarski Radek, Maszota Kaspar, Kepke Mateusz, Miotke Jakub, Skurat Szymon, Miotk Mateusz, Słowy Maciej, Ptach Igor, Klawikowski Krzysiu, Pikron Igor, Miotk Kacper, Sulkowski Dominik, Mielke Alan.