Maciej i Igor „zatopili” Zatokę w meczu młodzików Junior D2

Mecz w Pucku GOSRiT Kleba Luzino zaczął od szturmowania bramki gości. Ataki Luzina kończyły się jednak szczęśliwie dla Pucka na słupku bądź poprzeczce. Spore zagrożenie stwarzał GOSRiT dośrodkowaniami z prawej strony gdzie dobrze prezentowali się Kuba Konkol i Igor Wiczkowski. Strzałami w poprzeczkę i nad nią swoje okazje zmarnował Olivier Roppel. W końcu te sytuacje się „zemściły” i po wybiciu piłki przez pucczan ich napastnik wyprzedził stoperów GOSRiT-u, wyszedł na pozycję sam na sam z Brajanem (godnie zastąpił nieobecnego Marcina) i dał nieoczekiwane prowadzenie dla Zatoki. Strzałem w „10” dla Luzina okazało się wpuszczenie Maćka Zdziebłowskiego, który po dwóch minutach wykończył akcję strzałem w długi róg dając wyrównanie, a chwilę później przeciął dośrodkowanie Igora podwyższając na 2:1. Swojego hattricka skompletował w drugiej połowie, a dwie pozostałe bramki dorzucił niezawodny Igor Wiczkowski. GOSRiT był w tym meczu zdecydowanie lepszy i zasłużenie wygrał, aczkolwiek patrząc na stworzone sytuacje to tylko 5:1 (2:1).

Zatoka 95 Puck - GOSRiT Kleba Luzino 1:5 (1:2)

Bramki : Maciej Zdziebłowski 3, Igor Wiczkowski 2.

Skład: Brajan Domoradzki (bramkarz), Dominik Sulkowski, Jakub Konkol, Kacper Miotk, Olivier Roppel, Nikodem Brauer, Kaspar Maszota, Igor Wiczkowski, Dorian Gozdecki, Norbert Rybakowski, Bork Mateusz, Zdziebłowski Maciej, Mirowski Kamil, Maciej Słowy.

Trenerzy: Tomasz Joryn, Paweł Hinz.