Pierwszy turniej Ligowy E1 (rocznik 2004) - za nami

Pierwszy turniej  Ligowy  E1 (rocznik 2004)  - za nami

W niedzielę na orliku przy ul. Szkolnej w Luzinie odbył się pierwszy w tej rundzie turniej eliminacji pomorskich rozgrywek Junior E1. Nasza drużyna, która wystąpiła w roli gospodarza, po mimo dwóch porażek, zostawiła po sobie niezłe wrażenie. Nasi podopieczni starali się grać piłką, w niektórych momentach wykazywali się dużym spokojem. Widzieliśmy też wiele dryblingów często zakończonych strzałami, w znacznej mierze za sprawą Maćka Słowy. Na uwagę zasługuje także występ Kaspara Maszota - szczególnie przeciwko drużynie Błękitnych Wejherowo - który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Turniej wygrała UKS Jedynka Reda, która pokazała wszystkim kawałek dobrej i radosnej piłki. Teraz przed nami dwa tygodnie pracy i kolejny sprawdzian - tym razem na turnieju w Redzie. Zapraszamy! ;)
Końcowa kolejność zawodów:
1. UKS jedynka Reda
2. Błękitni Wejherowo
3. KTS-K Gosrit Luzino
4. Lider Dębogórze - niestety nie przystąpił do turnieju.
Nasi zawodnicy wystąpili w składzie:
Bogucki Miłosz, Lidzbarski Radek, Miotk Mateusz, Kepke Mateusz(K), Zdziebłowski Maciej, Słowy Maciej, Maszota Kaspar oraz Sulikowski Dominik, Pikron Igor, Klawikowski Krzyś, Mielke Alan, Skurat Szymon.
Kolejne turnieje:
REDA 26.09 piątek godz. 18:00